top of page

DVOJKA S KAMARÁDKOU

„Tak co je nového?“ Spustila kamarádka, neviděly jsme se dlouho. „Byla jsem na rande,“ říkám chcíple. „No a proč tak sklesle?“ Ptala se zvědavě.


„Líbil se mi, byl vtipný a večer se vyvíjel docela dobře, až na tu tečku. Prý existují dva typy ženských. První typ je kráska, co zmrazí chlapy jedním pohledem a pak jsou ty druhé, těm se říká, že jsou sexy. Hádej, který typ prý jsem… Chápeš, když ti tohle borec řekne na prvním rande, tak bylo asi i vaše poslední.“


„No, snad mi nechceš říct, že z toho máš depku?“ Podivila. se kamarádka. „Sexy ženské, jsou přeci lepší než ty krásné. Ty se nikdy nemusely o nic snažit. O tu svoji krásu mohou rychle přijít a co jim zbude? Zato sexy ženské? Ty se snaží a jsou vnímavé. Chlapi chtějí mít doma pohodu, ne pěkný věšák,“ dodala s podporou v hlase. „Asi máš pravdu.“ Odpovím. „Co dělá vlastně tvůj Karel?“


„Ty to nevíš?“ Řekne jakoby nic. „Odešel, prý potřebuje volnost. Minulý týden jsem ho viděla se sekretářkou z práce. “S tou kráskou?“ Ptám se. „Jo, s tou,“ odpoví.

#jsemdvojkanoa

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


makywrite-copywriter.jpg

Díky že jste se stavili 

Píšu si pro radost. Ráda poslouchám zajímavé příběhy. Nechávám je proniknout do mých textů. Líbí se mi jejich skrytá poselství.

Nakoukněte do knihkupectví
 

JE LIBO EKNIHU, AUDIOKNIHU?
 

  • Facebook
  • Instagram
  • Black YouTube Icon
bottom of page