Pihovaté pralinky mají křest

O čem je kniha?

Jsou to povídky plné emocí, o něze, touze, naději, lásce, hledání i pomíjivosti. Zavedou vás do fantazie a nahlédnou i do zákoutí vašeho nitra. Délku mají tak akorát ke kávě. Můžete je mít tištěné, jako eknihu i audioknihu. Namluvili je Sylvie Krupanská a Dominik Teleky

Kolik se vybralo na Hithitu

Knížka nasbírala díky vaší podpoře na Hithitu: 161 245 Kč. Po odečtení provize a bankovních poplatků bylo na účet Pralinek bylo připsáno krásných 141 022 Kč. Moc vám za to děkuji. Uhradily se náklady na audioknihu a část na grafiku. Na zbytek jsem rozbila prasátko :-)

Zvu vás na křest 16.7.

Křest knihy proběhne v klubu Stará Pekárna v Brně, v pátek 16.7.2021. Autogramiáda je od 17:30 h, knihu pokřtíme během koncertu blues kapely Backsight, který začne v 19:30 h.  

Hřejivý pocit pro vás

25 000 Kč bylo odesláno na transparentní účet TyfloCentra Brno, poslouží na podlahy nového domu. V jejich obchůdku bude možné také koupit Pralinkovou audioknihu, 100% zisk z jejího prodeje půjde TyfloCentru.

 

Nestihli jste si knížku koupit? Můžete si ji objednat v mém eshopu.

Díky za vaši podporu

Ráda bych poděkovala všem, kteří pomohli Pralinkám na svět. Povídky fantasticky namluvili herci z Divadla Husa na provázku, Sylvie Krupanská a Dominik Teleky. Nahrávání a režii zvuku zajistili Dušan Souček a Lukáš Hvězda. Video pro hithit natočil a sestříhal Ondřej Černý. Atmosféru natáčení pohotově zachytil Martin Klíma. Portrétní fotografie na web nafotila Lenka Fortelná. Redakce textů zajistila Jana Bártová. Grafickou tvář navrhnul Stanislav Bílek. Vytiskla tiskárna  POINT CZ  a vydalo nakladatelství VeRBuM Radima Bačuvčíka. Ze srdce bych ráda poděkovala hlavně vám, kteří jste projekt podpořili na Hithitu. 

Něco ze zákulisí

Natáčeli jsme v legendárním studiu Indies v Brně. Snědli jsme tři krabice čokoládových pralinek, vypili litry kávy a spotřebovali haldu kapesníků. Tekly nám slzy smíchem i dojetím. Ty nuance hlasů… V každé povídce se rozehrávají jiným odstínem. 

recept_makywritečte Dominik Teleky
00:00 / 09:38
voraz_makywritečte Sylvie Krupanská
00:00 / 03:16