top of page
pihovate_pralinky_web.jpg

Povídky Pihovaté pralinky

Jsou to povídky plné emocí. Zavedou vás do fantazie a nechají vás nahlédnou do zákoutí vašeho nitra. Délku mají tak akorát. Můžete je mít tištěné se záložkou, jako eknihu i audioknihu. Povídky krásně namluvili Sylvie Krupanská a Dominik Teleky. 

Kde se dá knížka koupit?

Knihu si můžete koupit v mém eshopu s věnováním. Všechny verze knihy jsou i v klasické distribuci. Najdete je na: Kosmas, Megaknihy, Alza...

Křest se vydařil

Křest knihy proběhl v červenci 2021 v klubu Stará Pekárna v Brně. Kmotry byli Sylvie Krupanská, Dominik Teleky a Miloš Michlovský. Křtili jsme během koncertu bluesové kapely Backsight, atmosféra byla fantastická. 

Pralinky pomáhají

25 000 Kč z prodeje knížky bylo odesláno na účet TyfloCentra Brno. Peníze byly použity na podlahu nového domu v Brně Chaloupkách. Byli jsme u toho.

Jak vznikly Pihovaté pralinky?

Na začátku byl sen a hromada povídek v šuplíku. Pak vzniknul nápad s audioknihou a následovaly měsíce krásné i úmorné práce. Zajímají vás detaily? Přečtěte si více v blogu

Díky za vaši podporu

Ráda bych poděkovala všem, kteří pomohli Pralinkám na svět. Audioknihu fantasticky namluvili herci z Divadla Husa na provázku, Sylvie Krupanská a Dominik Teleky. Nahrávání a režii zajistili Dušan Souček a Lukáš Hvězda. Video natočil Ondřej Černý. Fotoaparátu se ujali Lenka Fortelná Martin Klíma. Redakci textů zajistila Jana Bártová. Grafický layout navrhnul Stanislav Bílek. Vytiskla tiskárna POINT CZ a vydalo nakladatelství VeRBuM Radima Bačuvčíka. Velké poděkování patří vám všem, kteří jste knížku finančně podpořili.

Ze zákulisí natáčení

Natáčeli jsme v legendárním studiu Indies v Brně. Snědli jsme tři krabice čokoládových pralinek, vypili litry kávy a spotřebovali haldu kapesníků. Tekly nám slzy smíchem i dojetím. Ty nuance hlasů… V každé povídce se rozehrávají jiným odstínem. 

recept_makywritečte Dominik Teleky
00:00 / 09:38
voraz_makywritečte Sylvie Krupanská
00:00 / 03:16
bottom of page